Купівля житлової нерухомості

Як ми працюємо і що робимо для покупки квартири нашим клієнтом

Підготовка

Заповнюємо чек-лист з питаннями по об’єкту і обставинам покупки, на основі якого складаємо список критеріїв для пошуку.

Пошук об'єкта

На вторинному ринку – задіємо 150+ партнерів серед агентств нерухомості в Одесі, з якими ми ділимося комісією, що гарантує максимальну мотивацію виконавців.

У споруджуваних будинках – працюємо з усіма великими будівельними компаніями і допоможемо вам вибрати та забронювати квартиру з прийнятним початковим внеском і комфортним для виплат щомісячним платежем.

Огляд і відбір

Ми самі переглядаємо 3-5 об’єктів в день, кращі з яких ми відправляємо вам, з коментарями і рекомендаціями. Ті об’єкти, що сподобалися вам найбільше, ми перевіряємо на юридичну чистоту, на предмет легальності та можливості провести операцію.

Переговори і торги

Розробляємо і впроваджуємо сценарій переговорів на зниження ціни, домагаючись найкращих умов угоди. Домігшись прийнятної ціни, ми разом з вами робимо висновок тристоронній договір завдатку з продавцем.

Угода

Беремо на себе контроль за підготовкою документів і замовленням всіх довідок для угоди, оцінкою об’єкта, збором довідок стороною власника, контролюємо весь процес від і до.

Після того як всі документи і сторона власника готові до угоди, призначаємо зручний для вас день угоди і беремо на себе організацію і супровід угоди в нотаріуса, в комфортному офісі в центрі міста.

При покупці квартири у будівельної компанії угода буде проходити у відділі продажів.

Після угоди

Для ОБРОБКИ новой квартири ми порекомендуємо 2-3 відповідніх компании.

При бажанні, підберемо Орендаря чи Здамо квартиру подобово во время Вашої відсутності в Одесі.

Умови роботи

Ми працюємо за договором-дорученням про надання послуг.

При угоді з будівельною компанією наші послуги оплачує забудовник.

При угоді на вторинному ринку ставка наших комісійних складе 5% від кінцевої вартості об’єкта. Винагорода агентству ви оплачуєте по завершенню угоди, за вирахуванням отриманого авансу.

Для початку роботи ви вносите аванс в розмірі 0,5% від вартості об’єкта для компенсації накладних і транспортних витрат в рахунок належного комісійної винагороди.

Термін реалізації проекту – один місяць.